MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Barnstol 8584231
nr 858 4231
Barnstol
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 november 2013
kl 20:08:35
150 kr
350 kr
350 kr
600 kr
450 kr
600 kr
800 kr